Intencje


INTENCJE MSZALNE
od 22 do 24 czerwca 2018 r.

 

PIĄTEK 22 czerwca 2018 r.

Godz. 8.15 Msza św. na zakończenie roku katechetycznego i szkolnego dla dzieci ze Szkół Podstawowych, oraz Gimnazjum.

 


Godz. 17.30 Msza św. koncelebrowana;

I Za + Mariana Madej - z zam. przy pog. od Kazimiery Siudyka z rodz.


II Za + Mariana Madej - z zam. przy pog. od Mariana i Alicji z rodz.

 


Godz. 18.00 NABOŻEŃSTWO CZERWCOWE

 

 

 

SOBOTA 23 czerwca 2018 r.
Godz. 17.30 Msza św. z racji Dnia Ojca;

Za +

Antoniego Rakoczy; Eugeniusza Cembrzyńskiego; Bogusława Durek; Henryka Gawron; Antoniego (23 r. śm.), Stanisława Adamczyk; Stanisława Kocot; Edwarda Koźlak; Władysława Kańtoch; Jana Ferdyn; Zenona Słowińskiego; Lucjana Knapik;

 


Godz. 18.00 NABOŻEŃSTWO CZERWCOWE;

Za + Annę Potęga – z zam. przy pog. od cioci Danuty z mężem.

 

 


NIEDZIELA 24 czerwca 2018 r.

Godz. 8.30 Msza św. za zmarłych, którzy za życia nosili imię św. Jana, z racji Dnia Ojca, oraz innych zmarłych;
Za +

1) Mirosława Czapla – zam. córka.
2) Janinę Pawełczyk (ur.); Jana Laśniak – zam. rodzina.
3) Teresę Draha (3. śm.) – zam. mąż z rodziną.
4) Wacława Srokę; Władysława Łukasik – zam. rodzina.
5) Wiesława Krawczyk – zam. synowie z rodzinami.
6) Jana Knapik; Janinę Nycz; Janinę Ziętarek – zam. rodzina.
7) Janinę, Piotra Musiał – zam. córka z rodziną.
8) Jana, Annę Twardoch – zam. wnuczka z rodziną.
9) Wincentego Hyla; Józefa Gwóźdź – zam. dzieci z rodzinami.
10) Jana, Jana Szatan; Janinę Giełda – zam. rodzina.
11) Janinę Jakóbczyk – zam. rodzina.
12) Jana Pałasz – zam. rodzina.
13) Janinę Kyrcz – zam. rodzina.
14) Ireneusza Majcherczyk – zam. córka i syn z rodzinami.
15) Janinę Krzykawską – zam. córki z rodzinami.
16) Jana Gil – zam. rodzina.

17) Stanisławę, Jana Całka; Stanisławę, Bolesława Sarn; Stanisławę Czapla – zam. rodzina.
18) Janinę, Hieronima Wesołek – zam. dzieci z rodzinami.
19) Tadeusza (28 r. śm.), Czesławę Brodzińskich – zam. córka z rodziną.
20) Stanisławę, Bolesława Nowak – zam. wnuczka z rodziną.
21) Genowefę, Antoniego, Janinę, Antoniego Giełda; Władysławę, Piotra Hyla – zam. rodzina.
22) Henryka Krawczyk (17 r. śm.) – zam. żona z dziećmi.
23) Jana (ojca), Jana (brata) Szatan – zam. rodzina.
24) Jerzego Frączek (7 r. śm.) – zam. rodzina.
25) Janinę Czapla (z Targoszyc) – zam. córka z rodziną.
26) Bonifacego, Agnieszkę Zrałek; Izydora Przybyłek.

 

 

Godz. 10.00 O dobre i szczęśliwe urodzaje intencja Przeczyc.

 


Godz. 11.30 O bł. Boże, zdrowie, potrzebne łaski w 40 rocznicę ślubu Elżbiety i Piotra Piechaczek – zam. mama Stanisława, córka Agnieszka z rodziną, syn Przemysław.

 

Godz. 15.30 NABOŻEŃSTWO CZERWCOWE;

Msza św. za zmarłych, którzy za życia nosili imię św. Jana, z racji Dnia Ojca, oraz innych zmarłych;
Za +

1) Józefę Filipczyk (19 r. śm.) – zam. dzieci z rodzinami.
2) Teofila Płaczek (11 r. śm.) – zam. żona z rodziną.
3) Jana Czerwińskiego – zam. rodzina.
4) Roberta (17 r. śm.), Henryka (2 r. śm.) Czapla – zam. żona i mama.
5) Janinę Latos; Jana, Janinę Kocot; Helenę Latos (40 r. śm.) – zam. rodzina.
6) Jana Jakubczyk – zam. rodzina.
7) Jana Ferdyn – zam. rodzina.
8) Jana, Kornelię Ciemięga; Janinę, Stanisława Jezierskich – zam. rodzina.
9) Jana, Stefanię Kańtoch – zam. rodzina.
10) Jana Pańta; Franciszka Czapla – zam. rodzina.
11) Jana Chrobak – zam. rodzina.
12) Janinę Białas – zam. rodzina.
13) Jana Czernikarz – zam. wnuki Wiktoria i Łukasz.
14) Helenę (4 r. śm.), Józefa (24 r. śm.) Jakóbczyk – zam. dzieci z rodzinami.
15) Zdzisława Nowak (2 r. śm.) – zam. zona i dzieci.

 INTENCJE MSZALNE
od 25 czerwca do 01 lipca 2018 r.

 

PONIEDZIAŁEK 25 czerwca 2018 r.

Godz. 17.30 Za + Mariana Madej – zam. przy pog. od chrześnicy Aldony z dziećmi


Godz. 18.00 NABOŻEŃSTWO CZERWCOWE;

 

Za + Antoninę Kieras – z zam. przy pog. od Bożeny i Damiana Bednarczyk z Wojkowic Kość.

 

 


WTOREK 26 czerwca 2018 r.

Godz. 17.30 Za + Mariana Madej- z zam. przy pog. od Zdzisława i Haliny Krawczyk z dziećmi, Anety z dziećmi, Iwony i Łukasza Bacik, Jadwigi i Waldemara Szydło z rodz. z Zendka, Anny Król z rodz., Doroty Małota z rodz., Doroty Małota z Boguchwałowic, Ryszarda, Henryki Wieczorek.

 


Godz. 18.00 NABOŻEŃSTWO CZERWCOWE;

Za + Antoninę Kieras – z zam. przy pog. od Władysławy Góra z Brudzowic, Kubiców i Kitów z Holandii , Chatlapów z Przeczyc, Ewy i Wiesława Podsiadło z rodz., Pracowników Ośrodka Zdrowia z Tąpkowic, Henryki Kurbiel z rodz., Emilii Duda z rodz. z Gołuchowic.

 

 


ŚRODA 27 czerwca 2018 r.

Godz. 17.30 Za zmarłych, którzy za życia nosili imię św. Władysława, oraz innych zmarłych
Za +

1) Władysławę Sor – zam. rodzina
2) Władysława (ojca), Władysława (brata) Niciak – zam. rodzina
3) Halinę, Zdzisława Nowak – zam. mama
4) Władysława Nowak – zam. żona
5) Władysławę Swoboda – zam. córka
6) Władysława Nowak – zam. synowa
7) Władysława , Stefanię Warmuz z Targoszyc – zam. rodzina
8) Władysława Możdżeń (z racji Dnia Ojca) – zam. córka
9) Władysławę Pasamonik – zam. rodzina
10) Władysława Czapla; Władysława Stuczeń, Władysława Kańtoch – zam. rodzina

11) Władysławę Dyszy – zam. rodzina
12) Władysława Nowak – zam. rodzina
13) Władysława Knapika – zam. rodzina
14) Władysławę, Władysława, Ireneusza, Stanisława Majcherczyk; Władysławę, Edwarda Kubik – zam. rodzina.
15) Józefa Bartocha (4 r. śm.) – zam. żona.
16) Władysława Stuczeń, Władysława Czapla, Władysława Góralczyk – zam. rodzina
17) Władysława Hyla z Podgórnej – zam. dzieci z rodzinami
18) Władysławę, Stanisława Cichoń – zam. córki
19) Antoniego Cichoń – zam. bratanice
20) Leokadię, Władysława Klusa – zam. syn Stanisław z rodz.
21) Henrykę, Władysława Chmielewskich – zam. syn z rodziną
22) Władysława Flak; Wernera Woitas – zam. szwagierki z rodzinami

 


Godz. 18.00 NABOŻEŃSTWO CZERWCOWE;

Za + Annę Potęga – z zam. przy pog. od cioci Jadwigi z Mateuszem i chrzestnego

 

 


CZWARTEK 28 czerwca 2018 r.

Godz.17.30 Za + Annę Nowak - z zam. przy pog. od Marcina Nowak z rodz., Danuty Cichoń z mężem , Wioletty Płatek z rodz., Anny Olszówka z rodz., rodz. Kuczera z Mierzęcic.

 


Godz.18.00 NABOŻEŃSTWO CZERWCOWE

Za + Wiesława Adamczyk – z zam. przy pog. od córki Patrycji z mężem i dziećmi

 

 

 

PIĄTEK 29 czerwca 2018 r. UR. ŚW. AP. PIOTRA I PAWŁA

Godz. 17.30 Za +

1) Piotra Cichoń ( im) – zam. córka z rodziną
2) Antoninę Kieras - z zam. przy pog. od Krystyny Kieras z rodz., Władysławy Małota z rodz., Mariana i Zdzisławy Kubik z rodz., Henryki Kieras z rodz., Andrzeja Kieras z rodz.
3) Wiesława Adamczyk - z zam. przy pog. od Agnieszki i Mariusza Małota z rodz., Dzierżanowskich, Czesława i Teresy Banaś , Eugeniusza i Grażyny Cygarowskich
4) Mariana Kańtoch - z zam. przy pog. od Stefana Kańtoch z rodz., Leona Kańtoch z rodz., rodz. Pustułka, rodz. Polak.

5) Zenonę Paszewską - z zam. przy pog. od Haliny Pośpiech, Zbigniewa Pośpiech z rodz., Józefy Dębowiec z rodz., Zdzisławy i Krzysztofa Bartków z rodz.
6) Czesławę Cichoń - z zam. przy pog. od rodz. Dzierżanowskich , Anny Olszówka z rodz., Zofii Potasińskiej , Marcina Paliga z rodz.

 


Godz. 18.00 NABOŻEŃSTWO CZERWCOWE;

Za + Zdzisława Cichoń - z zam. przy pog. od siostry Stefanii

 

 

 

SOBOTA 30 czerwca 2018 r.
Godz. 12.30 Msza św. w Przeczycach; W intencji Druhów Strażaków z racji 100 – lecia OSP.

 


Godz. 14.00 Msza św. ślubna; Artur Latos - Monika Niedbał


Godz. 15.00 Msza św. ślubna; Łukasz Buczkowski - Małgorzata Dziedzic


Godz. 16.00 Msza św. ślubna; Rafał Radowiecki - Ewa Socha

 


Godz. 17.00 NABOŻEŃSTWO CZERWCOWE

 

Wszelkie zauważone pomyłki w intencjach prosimy niezwłocznie zgłaszać